GameNow WP Theme

Dark Light
Archive for the ‘Ataköy 1’ Category
 • Ataköy Günlük Kiralık Daire 0 YorumEkleyen on 18 Ağustos 2017 under Ataköy 1
  Konaklama, insanların en önemli ihtiyaçlarından bir tanesidir. Yeni bir şehre yolculuk edildiğinde ilk bakılan nokta nerede kalınacağı ve konaklanacağıdır. Bu noktada devreye Ataköy günlük kiralık daire seçenekleri girmektedir. Günlük kiralık daire, eşyalı bir şekilde kiraya verilen ve belirli bir süre kalınan daireler anlamına gelmektedir. Otellerden farklı olan Atakö... more.
 • Ataköy’de Günlük Kiralık Ekonomik Daireler 0 YorumEkleyen on 16 Mayıs 2016 under Ataköy 1
  İstanbul ilinin en kaliteli semtlerinden birisi olan Ataköy'de birbirinden lüks ve ekonomik dairelerimiz misafirlerini beklemektedir. Özellikle kısa veya günübirlik konaklama ihtiyaçlarına hitap eden dairelerimiz son derece hijyenik ve konforludur. Günlük kiralık ev Ataköy firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. Dairelerimizde kendinizi evinizde gi... more.
 • Ataköyde Günlük Kiralık Evler 0 YorumEkleyen on 19 Nisan 2015 under Ataköy 1
  - Değerli ziyaretçilerimiz - - Sitemize Hoşgeldiniz - 4 Yıldır siz değerli misafirlerimize, günlük kiralık ev sektöründe kesintisiz hizmet vermekteyiz. İstanbul avrupa yakasında bulunan, ulaşım sorunu olmayan, merkezi konumda Atatürk Havalimanı, CNR Fuar Merkezine çok yakın mesafede bulunan dairelerimizde konaklamak istermisiniz ? 1+1 2+1 3+1 lüks, temiz dairelerimizde ... more.
 • Uygun Fiyatlara Ataköy’de Günlük Kiralık Daireler 0 YorumEkleyen on 13 Mart 2015 under Ataköy 1
  Ataköy'de günlük kiralık ev nasıl bulunur ? Günlük geçici kiralık ev arıyorsanız, Ataköy civarında her bütçeye uygun ev seçenekleri mevcuttur. Bir ev kiralamasında dikkat etmeniz gereken özellikler evi nasıl bir yerde istiyorsunuz, ulaşımı yerine yakın olması önemli mi gibi sorulara cevap verdiğiniz takdirde, kiralamayı düşündüğünüz evin özelliklerini az çok ... more.
 • Ataköy Günlük Ve Kiralık Ev 0 YorumEkleyen on 09 Ocak 2015 under Ataköy 1
  Ataköy semti İstanbul’un en gözde ve en sevilen semtlerinden birisidir. Ataköy’ün bu kadar ilgi çekici ve sevilen bir semt olması da haliyle oraya gelecek olan insanların çok olması anlamına geliyor. Tabi oraya gelecek olan insanlar yalnız bunun için değil tatil amaçlı, toplantı amaçlı ya da buna benzer gibi amaçlar ile Ataköy’e gelmek ve kalmak istiyorlar. (daha&helliip... more.
 • Günlük Kiralik Daire ATAKÖY – 1 47 YorumEkleyen on 12 Ağustos 2011 under Ataköy 1
  Ataköy'de sizler için özel olarak dizayn edilmiş 1. dairelerimiz.. GÜNLÜK EVİMİZE HOŞGELDİNİZ. Ataköy 1+1 daire fiyatlarımız hafta içi 100 tl. hafta sonu 150 tl. Fiyatlarımız yarım gün üzerinden belirlenmiştir.. (Temizlik , güven , konfor ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.) Dairelerimizde her misafirimizden sonra hijyen standartlarına uygun olarak sıkı temizlik... more.