GameNow WP Theme

Dark Light
Günü Birlik Konaklamalarınızda Bile Kendinizi Evinizde Hissedebilirsiniz

Bazı insanlar yerleşik hayatı severken bazıları da her gün yeni bir maceraya atılmayı, sürekli gezmeyi ve değişik yerler görmeyi tercih eder. Bu ikinci gruba giren insanların böyle durumlarda kendilerini evlerinin konforunda hissetmeleri için hizmet veren bazı firmalar vardır.

Bu firmalar ister tek başınıza, ister ailenizle isterseniz de arkadaşlarınızla çıktığınız bir tatilde geçireceğiniz birkaç gününüzü hatta belki de tek bir gününüzü son derece konforlu, rahat ve hijyenik bir ortamda geçirmeniz için size yardımcı oluyorlar. İstanbul’un en elit semtlerinden biri olan Ataköy’de böyle bir eve ihtiyacınız var ise çok şanslısınız demektir çünkü Ataköy’de günlük kiralık daireler açısından oldukça fazla seçeneği bir arada bulabilirsiniz.

Ataköy’ün sakin ve nezih ortamında bir gün bile kalacak olsanız bu keyfi sürerek, oraya tekrar yolunuz düştüğünde aklınıza gelecek ilk yer olacaktır. Belki bir iş toplantısı için şehir dışından hatta belki de yurt dışından geleceksiniz ve otelde konaklamak size göre değil, kendinizi bir otel odasındayken evinizde gibi rahat hissedemiyor olabilirsiniz ya da otellerde kuralların yönetim tarafından konulması hoşunuza gitmiyor olabilir. Yani hangi saatte kahvaltı yapıp, hangi saatte akşam yemeği yiyeceğinize sizin adınıza başkasının karar veriyor olması sizi rahatsız edebilir.

Bir günlüğüne bile olsa hâkimiyet altına girmek bana göre değil ben her gittiğim yerde rahatına düşkün bir insanım diyorsanız internette küçük bir araştırma yaptığınız takdirde Ataköy günlük kiralık daire ilanlarından birini seçip orada belirtilen telefon numaralarını arayabilirsiniz. Yetkililerle iletişime geçebilir, nasıl bir ev aradığınızı ellerinde sizin isteğinize uygun bir ev olup olmadığını öğrenebilirsiniz ki mutlaka ellerinde bulunan evlerden biri size uygun olacaktır. Ataköy gibi elit insanların yaşadığı bir bölgede kiraladığınız evden memnun kalmama olasılığınız yok denecek kadar az. Daha sonra size gösterecekleri evlerden birini seçerek, günün yorgunluğunu atmak için dairenizde bulunan son derece modern bir şekilde tasarlanmış banyonuzda güzel bir duş alabilir hatta seçiminiz doğrultusunda jakuzi keyfi bile yapabilirsiniz. Tam ortopedik yatağınıza uzanarak dinlenebilir akşamki programınız için enerjinizi toplayabilirsiniz.

Ataköy’ün son derece merkezi bir lokasyona sahip olduğunu düşünürsek, havaalanına yakınlığı, iş toplantıları için sık tercih edilen beş yıldızlı otellere yakınlığı hatta bir fuar için geldiyseniz fuar merkezlerine de oldukça yakın oluşu nedeniyle bu dönemlerde günlük kiralık ev Ataköy ilanlarına başvuranların sayısı oldukça arttığından aşırı bir yoğunluk söz konusu oluyor. Bu sebepten ötürü bu tarz programlarınız için bir kaç hafta öncesinden rezervasyon yaparak kiralamak istediğiniz evi belirlemenizde fayda var. Ben görmeden kiralayamam diyenlerdenseniz hiç endişe etmenize gerek yok. İlana başvururken zaten internet sitesinde dairelerin resimleri paylaşılmaktadır ve telefonda kiraladığınız daire ile gittiğinizde karşılaştığınızın aynı daire olacağının garantisi siz değerli müşterilere firma yetkilileri tarafından sunulmaktadır.

Hijyen konusunda aşırı hassasiyeti olan, titizliğine önem veren biri iseniz bu konuda içiniz son derece rahat olabilir, çünkü siz değerli müşterilerine sunulan dairelerin düzenli olarak temizliği, toplaması ve elektrikli aletlerden tutun da musluklarına kadar düzenli olarak kontrol edilip bakımları yapılmaktadır. Yani sizden önce o dairede konaklayan kişiye dair herhangi bir şey bulmanız mümkün değildir. Daireleri kiralayan firmalar bu konuda ekstra bir hassasiyet göstermektedirler. Onlar için müşteri memnuniyeti ve onlara sundukları üstün kalite çerçevesindeki hizmet anlayışlarıyla her zaman değerli müşterilerinin güvenini kazanmak ve onlar sayesinde kulaktan kulağa yapılan reklamın önemi her şeyin önündedir.

Dairelerimizi Görmek için Alttaki Bağlantılara Tıklayın.

Ataköy 1

Ataköy 2

Rezervasyon Yaptırmak için Tıklayın

oturma-odasi

Similar posts plugin not found.

No comments currently exist for this post.
Yorum Ekle
You must be logged in to post a comment.